Liposel

Liposel

Selülit vücudun su ve yağ atılımını tam olarak yerine getirmemesi durumunda oluşur. Cilt gevşer portakal kabuğu görünümü belirir ve bölgesel olarak daha fazla görünür hale gelir. LİPOSEL geniş alanı daraltmak,sıkılaştırmak,portakal kabuğu görünümünü azaltmak ve cildi toparlamak için özel olarak formüle edilmiştir. LİPOSEL selülit ve selülit oluşumunun engellenmesinde,Özellikle inatçı selülitlerin oluşum sürecinde ve giderilmesinde başarı şansının yükselmesine yardımcı olan önemli bir konsantredir.

Yağ çözümüne yardımcı etkisi ile deri altındaki yağın azaltılmasına ve derinin sıkılaşmasına yardımcı olur. LİPOSEL Doğrudan doğruya yağ hücrelerini harekete geçiren ve hücrelerin içinin boşalmasına yardımcı olan anti selülit konsantresidir. LİPOSEL ile düzenli aralıklarla yapacağınız “BODY ROLLER” ile uygulamanız selülit,selülit oluşumunu ve hasarlı bağ dokunun azaltılmasına yardımcı olur. Deriye hemen nüfus etmesi ile doğrudan yağ hücrelerini etkiler ve kısa süre içinde selülit oluşumunun ve daralmanın gözlemlenmesine yardımcı olur.

LİPOSEL “BODY ROLLER” ile derin dokularda dolaşımı kolaylaştırır,Bir selülit canavarı olan ve %100 organik ahşaptan yapılan ”BODY ROLLER” sayesinde kolejeni aktif edip,lenf drenaj oluşumuna yardımcı olur. Yağ dokusunun hacminin azaltılarak ve vücutta tutulan atık suyu çözerek selülitin çözülmesine yardımcı olur. LİPOSEL’in etkileri dokulardaki biyolojik atıkların atılmasını ve dokunun gerginliğinin ve elastikiyetinin tekrar düzenlenmesine yardımcı olur.Uygulama yapılan bölgelerde ve vücudun genelinde toparlama,portakal kabuğu görünümünün azalmasına sizde tanık olacaksınız.

Kişisel kullanım amaçlıdır. Özel olarak geliştirilmiş yumuşak formülü ve cilde uyumlu Ph derecesi ile cilde yumuşak ve ipeksi bir görünüm verir. Hiç bir kimyasal madde içermemektedir. A ve E vitaminleri,%100 bitkisel konsantreler içerir. Kendine has kokusu olan LİPOSEL naturalliğe ek olarak koku verici,koruyucu,renklendirici hiçbir sentetik ve kimyasal katkı maddesi içermemektedir. %100 Natural’dir.

LAZER EPİLASYON

Detayli Bilgi

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Detayli Bilgi

CİLT TEDAVİLERİ

Detayli Bilgi

ESTETİK UYGULAMALAR

Detayli Bilgi